Про нас

Колектив журналістів телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, які були закриті указом президента Володимира Зеленського, створили свій YouTube-канал "Стоп цензура 112 Україна, ZIK, Newsone".

"Ми, журналісти трьох телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, які, всупереч законодавству і здоровому глузду, були закриті нинішньою владою, продовжимо свою роботу незважаючи на колосальний тиск. Ми продовжимо доносити правду до наших глядачів і відстоювати право людей дивитися чесні, об'єктивні новини. Ні погрози, ні залякування не зупинять нас. Спроби влаштувати "Північну Корею", де звучить тільки та інформація, яка вигідна владі, - не пройдуть. Українці заслуговують на правду", - заявляють журналісти.

На YouTube-каналі СТОП ЦЕНЗУРА — 112 Україна, NEWSONE, ZiK ви побачите інтерв'ю з цікавими гостями - політичними аналітиками, економічними експертами, представниками різних партій, громадськими діячами і відомими людьми. Наші ведучі розкажуть важливі новини та обговорять всі політичні події, що відбуваються в Україні.

 

Підписатися на канал можна за посиланням: https://cutt.ly/1kzhlcI 

 

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, мова йде і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів ("112 Україна", NewsOne і ZIK). Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років.