Денісова в черговий раз пропіарилася на чужому горі. Медведчук міг звільнити чотирьох жінок з ОРДЛО ще рік тому, але влада цьому завадила

Михайло Чаплига
Михайло Чаплига

Політолог

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

Про це пише Михайло Чаплига на своїй сторінці в Facebook.

Наша обмудсвумен, товариш Людмила Денісова, вирішила в черговий раз нагадати про себе, пропіарившись на чужому горі…

Кар'єру ця лицемірка від "нової влади" почала з депутатства від "Батьківщини", але в 2014 році вирішивши, що "Юля все", переметнулася в "Народний фронт" групи товаришів Яценюка, Турчинова і Авакова.

Навіть міністром (прости, Господи) побула у Яценюка... Предтеча Третьякової так би мовити... була міністром соціальної політики.

Якраз під Новий рік цей зразок лицемірства вирішила публічно занепокоїтись за долю нашої громадянки, яка вже багато років сидить у в'язниці в ОРДЛО.

Денісова раптом згадала (не минуло й кілька років), що у Наталії Стаценко загострилася хвороба спини і вона не може нормально рухатися. Рубрика "Раптово!"

Напевно, Денісова забула, що це вельми давня проблема, яка цілком могла щасливо вирішитися вже давно, але мабуть когось піар цікавить, а не вирішення проблеми. Шашечки, а не їхати…

Читаю: "Українка Наталія Стаценко, яка незаконно утримується окупаційною адміністрацією РФ у СІЗО №5 Донецька, перебуває у критичному стані та потребує термінового лікування. У нашої співгромадянки загострилося хронічне захворювання спини, що супроводжується значним порушенням статико-динамічних функцій хребта".

Справа в тому, що Наталія Стаценко вже рік як могла бути в Києві! Товариші з так званої "ДНР" без будь-яких умов рік тому пропонували передати її Києву.

Ще на початку минулого року вони запропонували в односторонньому порядку і без всяких умов передати Медведчуку групу з чотирьох українок. І Наталія Стаценко була серед них.

Від влади тоді було потрібно тільки дати добро і Медведчук ще тоді міг би звільнити і Стаценко і ще трьох, і доставити їх в Київ.

Я розумію, що політика... розумію розклади... але, коли ми були в Офісі ми все це залишали за кадром. Офіс омбудсмена завжди поза політикою і завжди у нього на першому місці не піар, а реальні справи. На жаль, при новій владі і новий принцип - справа ніщо,піар все.

І так... багато ЗК, що повернулися без умов і "дайте що-небудь натомість", в результаті цілої серії передач ув'язнених з непідконтрольної території, були передані завдяки домовленостям Медведчука.

Знаю - це багатьом буде не до смаку, але якщо ти політик – піди з поста Омбудсмена і май свої політичні пристрасті. А якщо ти омбудсман - то залиш політику за дверима і займайся ЛЮДЬМИ і ПРАВАМИ!

Михайло Чаплига

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках POLITNEWS.INFO

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.