Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кремль залишив без відповіді список Зеленського на обмін. Працювати будуть тільки через Медведчука

 Микола Васильківський
Микола Васильківський

Блогер, журналіст, письменник

Фото з відкритих джерел

Оригінал - на сайті "Народний Кореспондент".

ЗМІ повідомляють, що в Кремлі залишили без відповіді список громадян України, які Зеленський передав через Ердогана. Раніше Зеленський передав через Ердогана список з 450 громадян України, які утримуються в Росії і на Донбасі. А тепер ЗМІ повідомляють, що заступник глави АП Дмитро Пєсков відмовився коментувати це питання.

Чому спроба закінчилася провалом? Тому що це не робота зі звільнення полонених, а імітація. Так, саме так. ІМІТАЦІЯ БУРХЛИВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

І питання навіть не в тому, що українці, які знаходяться в Росії, і українці, які в "ДНР-ЛНР" – це два різних питання, а Зеленський і компанія навіщось змішали їх в одну купу.

Причому тут Ердоган? Повернення громадян України, яких утримують в ОРДЛО - це Мінські угоди. Це питання, яке стосується Києва і непідконтрольних ОРДЛО. Ердоган тут ніде. А ОРДЛО 30 жовтня запропонували звільнити в односторонньому порядку і передати Віктору Медведчуку 3 громадян України, показавши, кого вони сприймають в якості головного переговірника. До цього невизнані "ДНР" і "ЛНР" в січні 2021 року запропонували Зеленському звільнити 4 українок – за умови, що вони передадуть їх Медведчуку.

Тому тут є дилема - ми працюємо на результат або ми займаємося імітацією бурхливої діяльності. Якщо працюємо на результат - тоді в ОП Зеленського прекрасно знають, до кого насправді треба звертатися, щоб звільнити людей. А передавати список утримуваних осіб Ердогану або обговорювати звільнення полонених з главою Єврокомісії - це імітація. Ні самопроголошені, ні Кремль не сприймають їх як переговірників і не будуть вести з ними ніяких розмов.

Тому тут немає нічого дивного. І немає в цій новині ніякої сенсації. Звичайний струс повітря. Прикро тільки, що розплачуються за цей "піар" живі люди.

Микола Васильківський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках POLITNEWS.INFO

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.