Продовження домашнього арешту Медведчуку до 10 місяців незаконне - влада переслідує лідера ОПЗЖ за його політичну позицію

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці в Facebook.

Хочу також висловити свою точку зору щодо вчорашнього незаконного продовження домашнього арешту до 10 місяців суддею Печерського суду м. Києва Білоцерківцем, за з самого спочатку - надуману і фальсифіковану кримінальну справу нинішньою владою голові політради "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку.

Навіть я далека від юриспруденції і то розумію, що за законом максимальний термін домашнього арешту не може перевищувати 6 місяців.

А тут, як ми бачимо, наполегливе продовження безпринципного політичного переслідування неугодного опозиційного політика з боку Банкової.

У мене питання!

Це за якими такими принципами і законами, ви скоюєте злочини за допомогою суддівської булави?

Хто вам дав таке право здійснювати блюзнірське безчестя над законом? Команда-Зе?

А що потім ви скажіть, коли вона зникне, а вона повірте, незабаром зникне з політичної орбіти і як ви тоді себе поведете?

Відповідь очевидна і буде зведена в рамках закону, який допоможе відправити всіх дружно на лаву підсудних.

Народ втомився спостерігати і терпіти цей безпардонний хаос і сум'яття в судовій системі, яка скотилася і так нижче плінтуса.

Адже ніколи українські суди не поводилися подібним чином, щоб так нахабно і невідкладно порушувати всі прописані норми законів у статуті Кримінального кодексу.

Ніколи не порушувалася так відкрито Конституцію України, як це відбувається за нинішньої української влади, якій, судді в суддівській мантії, всіляко потурають і утримують без будь-яких доказів і фактів в ув'язненні під домашнім арештом.

Вина на Медведчуку лежить лише в одній площині і, власне кажучи, за це його влада і запроторила від гріха подалі, щоб не було можливості говорити публічно, про ті економічні втрати, які Україна переживає вже більше екватора правління Зеленського.

І тут, також порушені права простих багатомільйонних виборців, які позбавлені можливості в сформованій важкій ситуації, звертатися за допомогою до свого народного депутата, оскільки Банкова за своєю потребою, перекрила можливість Віктору Медведчуку займатися своїми прямими депутатськими обов'язками.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках POLITNEWS.INFO

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.