Україна завдяки Зеленському втратила 2021 рік і ризикує втратити 2022. Єдиний, хто може дати новий імпульс для розвитку країни - це Медведчук

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Віктор Медведчук і Володимир Зеленський 112ua.tv

Президент Володимир Зеленський, під час свого новорічного звернення заявив, що не буде говорити про підсумки, мовляв, говорити поки ще рано. Насправді, все просто: президенту просто нічого сказати своїм людям, оскільки позитивних змін в країні за 2021 рік не відбулося.

Простим українцям жити стало набагато важче, мир на Донбасі так і не досягнутий, тисячі наших співгромадян продовжують нудитися в тюрмах ОРДЛО, в Україні введена тотальна цензура, закриті незалежні ЗМІ, а будь-яке інакомислення знищується на корені з повним нехтуванням законів. Економіка країни продовжує весело крокувати в прірву, вибратися з якої буде практично неможливо. Далі, при такій політиці і такій команді біля керма країни, Україна втратить і 2022 рік, що наступив. При цьому наслідки для всіх нас можуть стати незворотними. Єдиний, хто зможе утримати країну від точки неповернення - це лідер опозиції Віктор Медведчук. 

Навряд чи в Україні знайдеться хоч одна людина, звичайно, крім олігархів, який скаже, що 2021 рік став для нього роком стабільності і процвітання. Тотальна корупція, непрофесіоналізм наших чиновників помножений на величезні амбіції призвели до того, що країна з бідної перетворилася просто на злиденну. Захмарні ціни на газ призвели до того, що Україна, мабуть вперше за всю історію незалежності, може залишитися без хліба, тому, що виробляти його просто нерентабельно! І це - при рекордних врожаях зернових! 

І як би не виправдовувалися наші чиновники, мовляв, ціна на газ у світі підвищилася, Росія винна - це просто відмовки невдах, які намагаються свої фатальні промахи прикрити черговими міфічними "підступами Кремля". Адже в усьому світі адекватна влада, при побудові взаємин з іншими країнами, в першу чергу, виходить з інтересів і вигоди для власного народу. У нас же - навпаки, влада професійно догоджає західним партнерам, виконуючи всі їхні хотілки, замість того, щоб подумати про власних людей. Адже Зеленському, будь він дійсно лідером нації, нічого не заважало втихомирити свою гординю, і піти на прямі переговори з Росією щодо ціни на газ. У підсумку ми б платили не тисячі доларів за кубометр, все одно отримуючи російський газ, але з Європи, а всього лише 175 доларів. Тільки уявіть, наскільки б можна було підвищити зарплати, пенсії та інші соціальні виплати, а також знизити ціни на всі групи товарів! І не розповідати нам у новорічному поводженні зі сльозами на очах, мовляв, грошей на підвищення зарплат вчителям немає, але ви тримаєтеся, я вам обіцяю, що ще трохи, і тим, хто доживе - я обов'язково їх підвищу!

Єдиний, хто з усіх політиків весь час волає до здорового глузду Зеленського і його веселої компашки - це лідер опозиції Віктор Медведчук. Він завжди відкрито декларував необхідність прагматичного і добросусідського вибудовування відносин з усіма сусідами, в тому числі, і з Росією, а також політику економічного патріотизму. 

І він правий у всьому. Нас пов'язують не тільки багаторічні економічні взаємини, а й спільна історія, культура і родинні зв'язки мільйонів людей. Відповідно, одним махом перекреслити все це Зеленському, як і його попереднику, не вдасться, як би вони не старалися. Єдине, чого домігся наш президент - це відмова на догоду західним партнерам від адекватної ціни на газ, завдяки якій українці змогли б жити, а не виживати в жебрацьких умовах, і повний глухий кут у переговорах щодо досягнення миру на Донбасі. 

Зеленський впритул не розуміє, що його неадекватна політика призвела до того, що з ним не хочуть розмовляти майже ніде в світі, а президент США Джо Байден сприймає його не як рівного, а як недбайливого слугу, якого можна штовхнути і змусити виконати те, що хоче пан. Світові лідери відкрито декларують, що хочуть розмовляти тільки з Медведчуком, якого вони поважають і цінують, як ефективного політика і переговірника, що володіє достатнім досвідом в дипломатичній та економічній сферах. Простими словами - з Медведчуком можна домовитися на взаємовигідних умовах, які будуть адекватні і здійсненні для всіх сторін. І найголовніше: лідер опозиції все і завжди робить, виходячи з економічних інтересів власних людей. Саме тому, незважаючи на всі істерики нинішньої влади, він поїхав і домовився про знижку на російський газ у розмірі 25%. Тому, що розумів: для простого українця є різниця - грітися і готувати їжу на газі за 175 доларів або за 1000 доларів. 

Точно так же Медведчук розуміє, що життя кожної нашої людини - важливе. Саме тому він провів ефективні переговори і влада ОРДЛО була готова віддати в односторонньому порядку чотирьох українок ще рік тому. Ще трьох українців - минулої осені. Звільнення 7 осіб з в'язниць ОРДЛО - це багато чи мало? Запитайте у рідних цих українців, передача яких була заблокована українською владою! Саме тією, яка тепер цинічно піариться на них, вустами нашого "омбудсмена" Денісової, закликаючи негайно їх звільнити через критичний стан здоров'я!

І так - абсолютно у всьому. Поки влада в особі Зеленського продовжує планомірно знищувати власну країну, Медведчук робить все, що в його силах для того, щоб зшити її, і зупинити падіння в безодню. 

2022 рік стане для України вирішальним. І тут вже треба визначитися кожному з нас: або ми дозволимо і далі руйнувати наше майбутнє, або віддамо країну в руки справжнього професіонала, який знає, як зробити Україну процвітаючою. 

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках POLITNEWS.INFO

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.