Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський як мінімум два рази збрехав на прес-конференції - про держпереворот і вагнерівців

Гужва Ігор
Гужва Ігор

Журналіст, політолог

Президент України Володимир Зеленський Страна.ua

Про це пише Ігор Гужва на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський на прес-конференції відреагував на два головні для себе виклики: позиція Ріната Ахметова і скандал з вагнерівцями.

І обидва рази, судячи з усього, збрехав.

1. Заявив, що люди Ахметова нібито обговорювали з Росією держпереворот 1-2 грудня. Версія, судячи з усього, вигадана на швидку руку, щоб почати шити Ахметову держзраду (або лякати його цим). А також всю критику з його каналів також пояснювати "підготовкою до перевороту за погодженням з Росією". І можливі акції протесту також на це списати.

Це очевидна брехня, в яку важко повірити навіть дитині. 1-2 грудня - це через тиждень. Як підготувати за цей час держпереворот? Які люди Ахметова обговорювали? З ким? Де доказ, що це саме люди Ахметова, а не артисти Кварталу 95?

Зе намагається намалювати штучну реальність, щоб на кожну критику відповідати однією фразою: "ви разом з Росією готуєте держпереворот".

2. Він відхрестився від спецоперації по вагнерівцях, каже, що її не схвалював, а тому і провалу ніякого не було.

Насправді, вже опубліковані документи по операції говорять про те, що операція готувалася, була схвалена главою Міноборони і політичним керівництвом України. І її ніхто не відміняв, а просто перенесли на кілька днів.

Ігор Гужва

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках POLITNEWS.INFO

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.