Іспанія запустила програму реабілітації "завзятих" корупціонерів

Фото з відкритих джерел

Весь цикл триватиме 11 місяців та включатиме 32 сеанси групової терапії

Уряд Іспанії запровадив реабілітаційну програму для засуджених за корупцію чиновників, які "нездатні перестати красти". Про це пише The New York Times.

Зокрема, ця програма є експериментальною й має на меті повернути колишніх чиновників у суспільство. Увесь лікування проходитиме у тюрмах, а його учасниками стануть засуджені за корупційні злочини.

Весь цикл триватиме 11 місяців та включатиме 32 сеанси групової терапії під наглядом психіатрів. Учасники програми будуть обговорювати такі теми, як "особисті здібності" і "цінності".

Зазначимо, що програма є повністю добровільною та була розпочата у березні 2021 року.

За інформацією видання, ув’язненні не отримають скорочення терміну, проте за участь в експерименті, адміністрація тюрем позитивно оцінить це під час прийняття рішення про умовно-дострокове звільнення.

До слова, серед учасників є зять короля Іспанії, гандболіст і дворазовий призер Олімпійських ігор Іньякі Урдангарін, який відбуває покарання за привласнення кількох мільйонів євро з громадських фондів.

Новини за темою: Боротьба з корупцією є одним із найважливіших питань для українського народу, - Блінкен

Нагадаємо, раніше у межах ініціативи з боротьби проти корупції Велика Британія ввела санкції проти 14 росіян. Активи цих 14 росіян будуть заморожені на території Великої Британії. Також їм буде заборонений в'їзд на територію країни. Раніше вони були внесені до списку санкцій Мінфіну США.