На Чернігівщині аграрій спорудив для себе мавзолей за 3 мільйони доларів

УНІАН

Будівля прикрашена мармуром, золотом, вітражами і розписами

У Чернігівській області в містечку Бобровиця керівник сільгосппідприємства "Земля і воля", Герой України Леонід Яковишин збудував собі мавзолей за 3 мільйони доларів. За словами місцевих жителів, мавзолей споруджено поблизу будинку, де проживає Яковишин. Про це повідомляє "Уніан".

Будівництво тривало близько десятиліття, нині воно вже на фінальному етапі.

"У нашому містечку є переказ чи навіть легенда, що якийсь священик сказав Леоніду Григоровичу, як тільки завершить роботи, так і завершиться його життя. Тому остаточно мавзолей не добудовують", - поділилася жителька Бобровиці.

Вона вважає, що половина жителів міста, які працюють на підприємстві Яковишина (до 1,5 тисячі осіб плюс їхні родини), ставляться до нього позитивно, хвалять його справи, інша половина, яка незалежна від аграрія, - незадоволені його діями.

"Він робить те, що йому вигідно, з чого має зиск, або що хочеться", - зазначила місцева жителька.

Як розповів Яковишин чернігівським журналістам, задум проекту мавзолея належить йому, за основу взяв мавзолей Наполеона. Будівля прикрашена мармуром, золотом, вітражами і розписами. У мавзолеї будуть встановлені позолочені скульптури Яковишина у 20, 40, 60 та 80 років. Вартість споруди сягає 3 мільйонів доларів. Аграрій очікує, що після його смерті мавзолей буде відкритий для відвідувачів.

Користувачі соціальних мереж достатньо критично оцінили ідею власника і сам мавзолей. Більшість із них написали, що краще витрачати кошти на допомогу землякам, насамперед, дітям. Водночас прозвучали думки, що Яковишин зміг заробити такі кошти, а тому може розпоряджатися ними на власний розсуд.

Нагадаємо, у Бельгії фермер випадково змінив кордон із Францією, унаслідок чого його країна стала приблизно на тисячу квадратних метрів більше.

Раніше також повідомлялося, що житель китайського міста Ченду залишив без світла весь населений пункт після того, як забрався на електричний стовп, щоб зробити прес. Відео з "вправами" на дев'ятиметровій висоті стало вірусним.