В Індії аферисти "вакцинували" солоною водою близько 2,5 тисячі людей

В Індії чи не найшвидші темпи зараження коронавірусом Фото з відкритих джерел

Організатори махінації брали гроші за таку "вакцинацію", чим змогли заробити до 28 тисяч доларів

В Індії близько 2,5 тисячі осіб придбали підроблені вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. Замість справжніх препаратів у дозах щеплення вони використовували солону воду. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, представник поліції у Мумбаї Вішал Тхакур заявив, що у місті провели щонайменше 12 фальшивих щеплень.

"Близько 2,5 тисячі людей отримали фальшиві щеплення. Організатори махінації брали гроші за таку "вакцинацію", чим змогли заробити до 28 тисяч доларів.

Ми заарештували лікарів... Вони використовували для цього лікарню, яка виготовляла підроблені сертифікати, флакони та шприци", — додав Тхакур.

У рамках розслідування інциденту заарештували 14 осіб за підозрою у шахрайстві, замаху на вбивство, злочинній змові та інших звинуваченнях.

До слова, за даними МОЗ країни, станом на 6 липня в Індії виявили понад 30,6 млн випадків коронавірусу (2-е місце у світі), жертвами хвороби стали понад 403 тисячі осіб, а одужали — понад 29,7 млн осіб. Вакциновано понад 357 млн осіб.

Раніше повідомлялося, що в Індії, де у пацієнтів, які видужали від COVID-19, масово фіксують випадки смертельного "чорного грибка", вперше зафіксували зараження "жовтим грибком".