Загородній про кінець епохи бідності від Зеленського: Інфляція в Україні за останні 4 роки досягла свого максимуму

Народний депутата від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Юрій Загородній Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

Інфляція в Україні за останні чотири роки досягла свого максимуму – 7,9%, хоча президент України Володимир Зеленський обіцяв кінець епохи бідності. Про це розповів член політради "опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Юрій Загородній у своєму Facebook.

"Інфляція в Україні досягла свого максимуму за останні 4 роки – 7,9%. Споживчі ціни за підсумками 2021 року зросли на 10%. Минулого року в Україні найбільше підвищилися ціни на газ (65,8%), електроенергію (34,1%), продукти харчування (10,8%). Ціни на хліб зросли на 15,8%, олію ‒ на 57,7%, цукор ‒ на 61,5%, яйця ‒ на 47%, м'ясо ‒ на 9,3%, макарони – на 9,1%, масло – на 8,9%. Вартість проїзду в транспорті збільшилася на 10%.

Це ще не все. Вартість основних продуктів харчування буде зростати через зростання цін на енергоносії, насамперед, на газ. Про це заявив прем’єр-міністр України Д.Шмигаль.

Запитання до президента В. Зеленського – це кінець епохи бідності чи ???", - написав політик.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що ціна на газ в Україні повинна бути 3,5-4 грн за кубометр, а не 73. Він підкреслив, що через ціну на газ в Україні може зупинитися хлібопекарська промисловість, кондитерська, молочна, бо промислові підприємства не витримують.