Представники Закарпатського регіонального молодіжного крила ОПЗЖ допомогли продуктовими наборами нужденним пенсіонерам та інвалідам

Молодіжне крило ОПЗЖ

Представники Закарпатського регіонального молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя " допомогли продуктовими наборами нужденним пенсіонерам та інвалідам.

"Ми розуміємо, як важко людям виживати, коли низька пенсія, пільги, субсидії мінімальні, а іноді їх взагалі немає. Тому ми вирішили хоча б таким чином допомогти", - зазначила голова Закарпатської організації молодіжного крила ОПЗЖ Яна Чубірко.

Люди, яким допомогли активісти, відзначають, що в нинішніх реаліях – з високими цінами і низькими виплатами – призначених державою виплат ледь вистачає на мінімальні продукти, не кажучи вже про покупку необхідних ліків.

"Я за пенсію раз на два місяці можу дозволити собі одну рослинну олію купити. Пенсії мало. А ліки, ви знаєте, скільки коштують", - сказав інвалід I групи, один з тих, що отримали допомогу.

Пенсіонери також висловили величезну подяку активістом за допомогу, виконану роботу і за те, що не залишають в біді цю категорію людей, про яких влада вже забула і не піклується.

"Приємно отримувати. Спасибі вам за допомогу. Люди кличуть, бо важко тепер. І пенсії маленькі", - зазначив один з отримали допомогу інвалід I групи.

Ранsше у Мукачеві представники молодіжного крила ОПЗЖ роздали продуктові набори пенсіонерам та інвалідам, забезпечивши людей найнеобхіднішим на найближчі місяці, коли велика частина фінансів йде на оплату комунальних послуг і ліків. Набори включали в себе: м'ясні та рибні вироби, крупи, макарони, цукор, соняшникова олія, консерви та інше.