У Чорному морі ВМС України та Франції провели спільні тренування

ВМС ЗС України

Метою заходу було підтримання безпеки в Чорноморському регіоні

В акваторії Чорного моря кораблі Військово-Морських Сил України та Франції провели спільне тренування. Про це повідомляють ВМС Збройних сил України у Facebook.

"У північно-західній частині Чорного моря середній десантний корабель "Юрій Олефіренко" Військово-Морських Сил ЗС України разом з фрегатом Військово-Морських Сил Французької Республіки Auvergne провели тренування типу PASSEX", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що метою заходу було підтримання безпеки в Чорноморському регіоні, вдосконалення навченості та взаємосумісності екіпажів кораблів двох країн відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Окрім надводних бойових одиниць, від французької сторони, до навчань залучався корабельний транспортно-бойовий гелікоптер NH-90.

Під час відпрацювання елементів тактичного маневрування, особовим складом кораблів було проведено низку спільних тренувань, зокрема, ведення нічного сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв'язку тощо.

"Основна увага приділялась підвищенню взаємосумісності та злагодженості дій екіпажів", - повідомили у ВМС України.

Також на борту корабля "Юрій Олефіренко" були відпрацьовані тренування з надання допомоги аварійному кораблю з висадкою аварійно-рятувальної групи французького фрегата.

Комунікація між екіпажами кораблів здійснювалась виключно англійською мовою, відповідно до міжнародної системи сигналів Message Transfer Part (MTP).

Новини за темою: ЗСУ влаштували тренування поблизу з Кримом: Військові розгорнули "Урагани"

Нагадаємо, в Україні наступного року десятки тисяч військових НАТО візьмуть участь у навчаннях. Всього у 2022 році планують провести дев'ять навчань.