Через перетворення в Порошенка №2, заборону ЗМІ і репресій проти Медведчука голосів Південного Сходу Зеленському більше не бачити, - блогер

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський не просто перетворився на "Порошенка № 2", але де в чому виявився навіть гіршим за свого попередника. Тому Зеленському більше не бачити голосів жителів Південного Сходу України - а це значить, другого президентського терміну у нього не буде.

Так блогер, мешканка Південного Сходу Світлана Іванько прокоментувала у Facebook рішення Печерського районного суду міста Києва, який продовжив голові політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктору Медведчуку домашній арешт ще на два місяці.

"Це, звичайно, сором і ганьба. Знову ніяких доказів, але суддя Білоцерківець продовжив термін домашнього арешту Медведчуку ще на 2 місяці", — написала блогер.

Іванько пояснила, що президент Володимир Зеленський неодноразово давав зрозуміти, що вважає Медведчука своїм головним політичним противником.

"В принципі, всім зрозуміла відповідь на відоме запитання cui prodest — "кому вигідно". Очевидно, що це замовлення влади. Президент Володимир Зеленський не приховує, що вважає Медведчука своїм головним політичним противником. Звідси і заборона телеканалів UkrLive і "Перший Незалежний", пов'язаних з ОПЗЖ. І репресії проти Медведчука, і санкції проти його дружини. Хоча, повторюся, доказів як не було, так і немає", — зазначила Іванько, а також нагадала, що на південному сході мільйони українців підтримали Зеленського, тільки щоб проголосувати проти Порошенка.

"Але я зараз не про це. А про простих українців. Про мільйони простих українців, які голосували за Зеленського, бо були проти Порошенка. У нас на південному сході рекордно багато людей голосували за Зеленського. Тільки щоб не за Порошенка, який опротив своїми істериками, нескінченною брехнею і фальшивим пафосом", - повідомила автор публікації.

Але, отримавши владу, підкреслила Іванько, Зеленський перетворився на "Порошенка № 2", а де в чому виявився навіть гіршим за свого попередника.

"І що ми отримали в результаті? Зеленський, як тільки отримав владу, відразу ж перефарбувався. Підписав закон про заборону російських шкіл. Підвищує тарифи на послуги ЖКГ, які сам же висміював під час виборів. Обіцяв мир на Донбасі — де мир? Там так само стріляють, як і при Порошенку. Як і при Порошенку, людей судять за лайки і репости в соцмережах. Коли виступає - Зеленського не відрізниш від Порошенка. Хоча Порошенко вистачило розуму самому не закривати ЗМІ", - уточнила вона.

У зв'язку з цим Іванько дійшла висновку, що через перетворення в Порошенка № 2, заборони ЗМІ і репресій проти Медведчука голосів Південного Сходу Зеленському більше не бачити.

"Загалом, Зеленський перетворився на "Порошенка № 2". І де в чому примудрився стати навіть гірше Порошенко. Заборона ЗМІ, політичні репресії, перетворення на"президента війни". А раз так, то голосів Південного Сходу йому більше не бачити. А це означає, що Зеленський вдруге президентом вже не стане. Та й слава Богу", - підсумувала блогер і мешканка Південного Сходу Світлана Іванько.