Новини » Політика Читать эту новость на русском

Невядомський про звернення Зеленського до Верховної Ради: Президенту нічого сказати

Денис Невядомський фото з відкритих джерел

Президенту Володимиру Зеленському нічого сказати у зверненні до Верховної Ради, яке відбудеться в середу, 1 грудня. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив адвокат, депутат Харківської міської ради Денис Невядомський.

Не дуже важливо, що будуть слухати народні депутати (під час звернення Зеленського, - ред.). У нас там монобольшіство, яке тріщить по швах. Важливо те, що почують люди. Президент виграв вибори президентські не тому, що він звертався до якоїсь там групи депутатів або до його неіснуючої фейкової партії. Він звертався до громадян України. Громадяни України його почули, 73%. І йому треба дбати не про те, хто буде в сесійній залі, а що почують люди, які перебуватимуть біля екранів телевізорів. А сказати йому, за великим рахунком, нічого, - підкреслив Невядомський.

Разом з тим він додав: ось ця прес-конференція, яка була нещодавно, показала глибинну слабкість і нездатність президента до аналітичної роботи. Він не зміг відповісти на жодне серйозне питання, хоча напевно до них готувався, - резюмував Невядомський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський планує виступити перед Верховною Радою 1 грудня зі щорічним зверненням. Очікується, що глава держави говоритиме про внутрішнє і зовнішнє становище України.