Президент підписав указ щодо забезпечення соціальних гарантій військових в Україні

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Кабмін має забезпечити з 2023 року мінімальний розмір грошового забезпечення військових на рівні не менше двократного розміру мінімальної зарплати

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про додаткові заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців Збройних сил України". Відповідний указ №688/2021 від 30 грудня опублікований на сайті Офісу президента.

Згідно з документом, Кабінет міністрів має забезпечити з 2023 року мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України (крім військовослужбовців строкової військової служби) на рівні не менше двократного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року.

Крім того, до 30 червня 2022 року уряд повинен внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт, спрямований на удосконалення системи грошового забезпечення військових з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав.

Новини за темою: Військовий облік для жінок може стати добровільним

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підписав указ щодо забезпечення соціальних гарантій для ветеранів війни та сімей загиблих українських військових. Документ передбачає поліпшення житлових умов для вказаної категорії осіб.