Президенти України та Азербайджану підписали 6 двосторонніх документів

Президенти України Володимир Зеленський і Азербайджану Ільхам Алієв Офіс Президента

Президент Азербайджану здійснює офіційний візит до України

Президенти, міністри й нафтові компанії України та Азербайджану підписали шість двосторонніх документів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що Володимир Зеленський та Ільхам Алієв підписали Спільну декларацію президента України і президента Азербайджану.

Водночас уряди двох країн домовилися про співробітництво у сфері безпечності харчових продуктів. Міністерства економіки України та Азербайджану підписали меморандум про взаєморозуміння з питань екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі. Крім того, підписано меморандум про взаєморозуміння між міністерствами щодо співпраці в аграрній сфері.

Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у сфері енергетики підписано між компаніями "Нафтогаз України" та SOCAR. Своєю чергою, Державна служба України з геодезії, картографії та кадастру та Міністерство економіки Азербайджану підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у сфері земельних відносин і управління землями державної власності.

Новини за темою: На вірменсько-азербайджанському кордоні оголошено перемир'я

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський сьогодні, 14 січня, проводить офіційну зустріч із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Очікувалося, що лідери країн виступлять із заявами в Маріїнському палаці.