Шарій: Зеленському терміново довелося повернутися в Україну, і це підтверджує його дивне відео з ОП

ZIK

Президент Володимир Зеленський терміново повернувся в Україну після того, як ЗМІ почали повідомляти, що глава держави відправився на відпочинок на острови. 

Про це розповів журналіст Анатолій Шарій.

"Коли з'явилася інформація, що Зеленського немає в Україні, про те, що він полетів на острови відпочивати, після того як він на своєму офіційному Instagram виставив стару фотографію, видаючи її за нову, фотографію від листопада 2021 року. Тепер з'явилося дивне відео, незрозуміле, яке можна пояснити тільки одним - він (Зеленський, - ред.) хоче показати, що він вже повернувся", - підкреслив Шарій.

Нагадаємо, у вівторок ввечері, 11 січня, президент Володимир Зеленський опублікував відео зі свого кабінету, в якому він звернувся до українців і нагадав про Всесвітній день Дякую.

Президент Володимир Зеленський 10 січня у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото в 2022 році. Однак схожий знімок з офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді прес-служба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився у відпустку на один з курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковеля президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює. 

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні, і можуть попалити на тому, що фото старе", - зазначав він.

У свою чергу прес-служба Глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.