Вадим Рабінович: "Епоху бідності" перемогло тільки "зелена" монобільшість. Люди не живуть, а виживають!

ОПЗЖ

Всі говорять "епоха бідності", "епоха бідності". Але для початку необхідно визначитися з поняттям, що це таке.

Так, народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович "епохою бідності" називає період, "коли чесно пропрацювала людина не може прожити на свою пенсію; коли чесно працююча людина не може прожити на свою зарплату; коли зарплата чесно працюючої людини – це хабар за невміння красти". "Ось це і є "епоха бідності", - заявив політик, коментуючи в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі  "Україна 24" обіцянки "зеленої" влади покінчити з так званою "епохою бідності".

Народний депутат звернув увагу на сусідів України.

"Ще якихось 30 років тому молдавани і поляки приїжджали в Україну скупитися поїсти. Бідною країною була і Угорщина, а про Румунію і зовсім говорити не доводиться... а що ми бачимо сьогодні? А сьогодні ці держави - або Локомотиви європейської економіки, або країни, які випереджають нас за ключовими економічними показниками. Тоді як ми - Україна - найгірша в економічному плані країна і перша в світі за рівнем падіння економіки. Чому? У нас чорнозем забрали? Ні! Всі талановиті люди поїхали? Ні! У нас відмінне географічне положення, є море, є ресурси – є все, що дозволяє стати передовою країною, а ми чомусь боремося з "епохою бідності". Чому? Та тому що ми неправильний шлях вибрали!", - упевнений співголова партії  "Опозиційна платформа - За життя".

Політик наполягає: "у нас має бути чітке розуміння, куди ми йдемо; у нас повинна бути мета; нам потрібен економічний і політичний шлях, який принесе дивіденди не владі, а народу України! "Ласкаве теля, двох маток смокче", а, значить, враховуючи наше геополітичне становище, ми повинні дружити з усіма сусідами, торгувати з ними, купувати, там, де дешевше, а продавати, там, де дорожче. Коли потрібно - зробіть газ для населення дешевшим, а якщо ти готовий збільшити тарифи в десятки разів, то ти – не патріот, а дурень, який вбиває власний народ, бо людям нічим платити за ваші "витрибеньки".

При цьому Вадим Рабінович відразу ж відповів тим, хто розповідає, що, мовляв, після вступу в НАТО і Євросоюз Україна заживе.

"Та не заживе! Договір про асоціацію з Європейським союзом - це документ, підписаний між розвиненою державою і захопленим африканським племенем. По ньому ми повинні сприяти відтоку кваліфікованих кадрів, ні в якому разі не створювати складну продукцію, а поставляти тільки сировину в Європу. Ми маємо право продавати туди тільки яблука, мед, патоку і ще пару найменувань... Наша влада уклала такий договір і вважає себе розумною, хоча це не так – ті були дурнями, а ці – ще гірше", – обурився політик.

"Я, як і багато українців, не хочу в НАТО! Я, як і багато українців, вважаю, що добре, коли Європа приходить в Україну, а не коли карпатський ліс їде в Європу, а українці в Польщі чи Німеччині прибирають за європейцями! Якщо є асоціація з Європою, так давайте з нею торгувати. Але Європа повинна розуміти: якщо вона не створить правильні умови для торгівлі, то ми продамо свою продукцію Білорусі, Росії або комусь ще", - підкреслив Вадим Рабінович.

Але найвірніший спосіб дізнатися про те, чи успішно влада бореться з "епохою бідності", – це запитати у самих українців, вважає співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Запитайте у людей на вулиці, чи відчувають вони кінець "епохи бідності". Я впевнений, що кожен з них відповість: жити стало тільки складніше. Виходить, що "епоху бідності" перемогли тільки представники "зеленого" монобільшості в парламенті", – з жалем констатував Вадим Рабінович.

Але вихід є завжди, підкреслив політик, і назвав два варіанти розвитку подій: фантастичний і реалістичний.

"Перший: влада візьметься за розум (на що розраховувати не доводиться) або ж прилетять інопланетяни і щось змінять (але і на це надії немає). Другий: раз у житті проголосувати не за білозубу посмішку, не за "кращого танцюриста" або "секс-символу країни", а за тих, хто вміє, хоче і буде працювати! І тоді, вже повірте мені, ситуація зміниться в найкоротші терміни!..", - резюмував Вадим Рабінович.