Вадим Рабінович: ЄС і НАТО дають Україні "гарбуза", а ми ніяк не можемо заспокоїтися!

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Україну ніхто не приймав і поки не збирається приймати в Північноатлантичний Альянс, але влада цього не розуміє і своєю переконаністю, що вже "завтра" ми будемо в НАТО, плутає і людей, і весь світ.

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" прокоментував багаторічні і поки безуспішні інтеграційні прагнення України і висунуті РФ вимоги – не розширення НАТО на схід і невступ України в Північноатлантичний Альянс.

"Своєю тупою переконаністю ми залякали всіх, але в НАТО нас як і раніше ніхто не бере! Є офіційна заява представників Північноатлантичного договору, в якому сказано, що в найближчі 10 років Україну в Альянсі не чекають. А ми ніяк не можемо заспокоїтися – вписуємо у своїй конституції інтеграцію в НАТО, робимо себе недоумкуватими перед усім світом", – з жалем зауважив політик.

І раз прагнення влади інтегруватися настільки велике, Вадим Рабінович запропонував "зробити ще простіше".

"Якщо нас не беруть в НАТО, то можна першими в світі оголосити про вступ в яку-небудь "міжгалактичну асамблею зелених (або напівзелених) сил"!.. А яка різниця? Адже Нас все одно нікуди не візьмуть!..", – з іронією констатував співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Не можна весь час ходити з простягнутою рукою і просити" прийміть нас в ЄС...", "прийміть нас в НАТО..." і постійно чути відмову. Протягом останніх десяти років Європа Україні "дає гарбуза", а ми як придуркуваті продовжуємо проситися до них, і тим часом цим" гарбузом "намагаємося закрити всі" дірки", – звернув увагу народний депутат.

І при цьому, продовжив він "влада воює з власним народом, з міжнародним співтовариством – з бізнесом - в України немає друзів!".

"З ким, з якою країною ми дружимо просто так чи стратегічно? З Америкою? Так, але ось тільки вона все вирішує сама - без нас. З Великобританією? Навряд чи це назвеш дружбою - ми у неї скуповуємо весь списаний брухт. Поки всі "здорові" країни будують геополітичні відносини, ми примудрилися посваритися з усіма - ми посварилися з Росією, Угорщиною Вірменією і навіть Білоруссю, президент якої нам завжди допомагав!", - обурився Вадим Рабінович і звернув увагу на Швейцарію.

"Подивіться на Швейцарію - найрозумнішу країну, оскільки вона дружить з усіма, і живе краще за всіх! Я давно говорив і продовжую наполягати: Україна повинна стати "Швейцарією Східної Європи" - у нас для цього є всі можливості!", - підкреслив політик.

"Ну а поки влада цього не хоче ні чути, ні розуміти, ні приймати. На жаль, ми знову довірили країну людині, яка не може керувати нею! І тут висновок один: він повинен або навчитися будувати країну, або йти...", – резюмував Вадим Рабінович.