Новини » Політика Читать эту новость на русском

Виклик Лероса на допит: Зеленський боїться виступати у Раді, там йому "обвивають войлоком теплу ванну", - Пілецька

Юлія Пілецька Скріншот із відео

Президент України Володимир Зеленський боїться виступати у Верховній Раді, де йому "обвивають войлоком теплу ванну". Так думку в ефірі телеканалу "UkrLive" висловила політолог Юлія Пілецька, коментуючи виклик на допит Гео Лероса у день послання президента до Ради.

"Я чула, як коментував сам Гео Лерос в кулуарах Верховної Ради і я погоджуюся з його припущенням, власне, що так, може це і непряма команда президента, можливо президент Зеленський про це і не просив, але ж ми знаємо, наскільки в традиціях української політики є ось такі дії команди направлені на попередження, на таку обвиту войлоком теплу ванну, наповнену теплим молоком і медом. Не можемо ми поки що, виховати активістську громадянську культуру, і культуру ставити незручні, змістовні запитання до влади. Ми от все обвиваємо войлоком теплу ванну", - сказала Пілецька.

Нагадаємо, очікується, що президент України Володимир Зеленський цього тижня звернеться до народних депутатів зі щорічним посланням. Звернення глави держави до парламенту відбудеться 1 грудня і стосуватиметься ситуації в країні та становища України на міжнародній арені.

Також повідомлялося, що президента України Володимира Зеленського під час звернення до Верховної Ради 1 грудня чекає "сюрприз" у вигляді провокацій.