Європейське видання обурене інформацією про те, що Зеленський пропонував Медведчуку залишити політику в обмін на припинення кримінального переслідування

Газета.ру

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук вже більше півроку перебуває під домашнім арештом за надуманими звинуваченнями в державній зраді і намагається в судах довести свою невинність. Але, як виявилося, перед тим, як почалося кримінальне переслідування лідера української опозиції, з Офісу Президента йому надійшла пропозиція покинути країну на кілька місяців. Про це пише популярний в Європі новинний ресурс New Fox24.

У публікації уточнюється, що, за словами лідера ОПЗЖ, він отримував "масу пропозицій" від близьких людей, на яких виходили представники Офісу Президента.

"Зокрема, йому рекомендували виїхати на кілька місяців полікуватися. Крім цього Медведчук зазначив, що після початку кримінальних переслідувань йому кілька разів пропонували відмовитися від політичної діяльності в майбутньому. За його словами, в такому випадку щодо нього обіцяли розглянути "якісь варіанти послаблення в цьому злочинному тиску", – цитує інтернет-видання слова Віктора Медведчука.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму Президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра. Буквально днями Печерський районний суд міста Києва в черговий раз продовжив лідеру ОПЗЖ запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Сам Медведчук неодноразово заявляв, що, незважаючи на політичне переслідування і фабрикацію проти нього кримінальних проваджень, тікати з країни не має наміру.

"Я звідси, з України, нікуди, ніколи і ні від кого бігти не буду. Швидше втечуть ті, яким не підходить те, що я стверджую, і те, що я роблю. І впевнений, я цього дочекаюся", - підкреслив він.