Новини » Політика Читать эту новость на русском

Юрій Бойко: Парламент, якому не довіряють люди, повинен піти на перевибори

ОПЗЖ

Парламент втратив довіру виборців, а монобільшість у Верховній Раді не виконало ключові обіцянки, з якими йшло на вибори. Тому необхідний розпуск парламенту і призначення нових виборів до Верховної Ради. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко з трибуни парламенту.

Політик нагадав, що минулого тижня був пройдений "екватор" діяльності президента, і від прес-конференції, що відбулася, люди чекали відповідей на питання, які їх турбують.

"Чому не виконані ключові обіцянки, з якими йшла на вибори ця політична сила і сьогоднішній президент? Чому немає миру на сході країни і він так само далекий, як і два роки тому? Чому зростають комунальні тарифи, а не знижуються, як було обіцяно? Де боротьба з епідемією, про що говорив сьогоднішній президент, називаючи себе "майстром спорту по боротьбі з ковідом", а насправді наша країна опинилася на другому місці в світі за кількістю загиблих від епідемії? Відповідей немає", - підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що за відсутність порядку в країні несе відповідальність не тільки нинішній президент, а й монобільшість у парламенті.

"Вони слухняно слідували всім вказівкам з офісу президента і від нього самого, повністю дистанціювалися від життя країни, від потреб людей. І тому втратили довіру народу", - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Він нагадав, що цей парламент починав свою роботу два роки тому з рівнем довіри в 65%, а сьогодні цей рівень становить всього 6%.

"Парламент, якому довіряють 6%, не має права представляти інтереси українського народу. І якщо є політична совість, потрібно визнати, що цей парламент в результаті позиції монобільшості – не склався, здати мандати, саморозпуститися і йти на вибори. Це буде чесно і це буде справедливо. А громадяни України оберуть таких депутатів, які будуть дійсно їх захищати, виконувати те, з чим йшли на вибори, а не займатися політичними чварами", - резюмував Юрій Бойко.