Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський заявив, що ЄС вимагає від України діалог з РФ

Офіс президента

Зеленський заявив, що до діалогу готовий, проте росіянам завжди чогось не вистачає для зустрічі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що представники ЄС закликають Україну до діалогу з Росією. Про це він розповів під час прес-марафону біля коворкінгу "Creative States" на Печерську в Києві.

"Ми в принципі не тільки публічно, але і не публічно отримали інформацію, дуже пряму, від США, від Великобританії, від Туреччини, від країн ЄС, наших друзів, від Канади, що вони в будь-якому випадку на нашому боці і будуть нас підтримувати. Якщо щось почнеться, як це буде на практиці я не знаю, чітких таких речей я не отримував", - сказав він.

"Всі ці сигнали дуже позитивні. Є й інші сигнали-ЄС наприклад вчора я розмовляв з Шарль Мішелем і Ангелою Меркель. Шарль Мішель, я йому вдячний, постійно проводить консультації. Він мені говорить відкрито ,що"ми за те, щоб ви виходили на спілкування з Росією, виходили на діалог". Я йому відверто сказав, що ми то готові, Я про це постійно говорю. Від росіян ми чуємо, що чогось не вистачає для зустрічі", - додав Зеленський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський дає прес-конференції з нагоди "екватора" своєї каденції. раніше він розповів, чи піде на другий термін президентства. Також йому надійшла інформація про те, що в Україні готують державний переворот "першого числа".